Jak stworzyć garderobę kapsułową?

Garderoba kapsułowa to doskonały sposób na to, aby stworzyć sobie w szafie ponadczasową bazę ubrań, które sprawdzą się na każdą okazję w zależności od ich połączenia. W ten sposób można ograniczyć ilość posiadanych i kupowanych rzeczy, a jednocześnie jednak zawsze mieć w co się ubrać. Podpowiadamy, jak stworzyć sobie taką garderobę jeszcze zanim nadejdzie wiosna.

Spis treści:

  1. Odzież w stylu vintage
  2. Marynarka w męskim stylu
  3. Denimowa kurtka na każdą okazję
  4. Jak prawidłowo dobierać akcesoria?

Odzież w stylu vintage

Ubrania zachowane w stylu vintage nie wychodzą z mody od lat i nic nie wskazuje na to, aby prędko miało się to zmienić. Właśnie dlatego każda z pań powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną rzecz, która wpisuje się w taką estetykę. Jeśli więc mamy wybrać tylko jeden element odzieży vintage, bez zastanowienia wybieramy jeansy. Dobrze skrojone jeansy z wyższym stanem i dobrej jakości pozwolą stworzyć niejedną stylizację na każdą okazję! Można połączyć je z elegancką, białą koszulą albo prostym t-shirtem i zawsze prezentować się będą bezbłędnie.

Marynarka w męskim stylu

Łączenie kobiecego stylu i ubrań o męskich fasonach to prawdziwy hit. Każda z pań, która interesuje się modą i chce wyglądać fenomenalnie, powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną marynarkę oversize. Najlepiej w jednym z najbardziej klasycznych kolorów. Świetnie sprawdzą się wszelkie odcienie szarości, które przy okazji bardzo łatwo zestawić. To prawdziwa baza garderoby kapsułowej.

Denimowa kurtka na każdą okazję

Na pewno nie raz słyszałaś, że denimowa kurtka sprawdzi się w każdych okolicznościach i, jak najbardziej jest to prawdą, ponieważ dzięki denimowej kurtce możesz stworzyć zarówno look total jeans, jak i prostą stylizację na spacer, randkę czy wakacyjny wyjazd. Możesz bawić się odcieniami, strukturami i fakturami, tak jak ci się podoba. Lepiej wybrać model krótszy czy może po raz kolejny sięgnąć po oversize? W tym przypadku wszystko zależy już tylko od twoich preferencji.

Jak prawidłowo dobierać akcesoria?

Czym kierować się, wybierając akcesoria do kapsułowej garderoby? Na pewno warto zdecydować się na ponadczasowe i wygodne obuwie oraz dodatki, które podkręcą każdą stylizację. Na przykład wyraziste bandamy.

Szukasz modnych ubrań do garderoby kapsułowej? Sprawdź koniecznie całą naszą najnowszą kolekcję i wybierz dla siebie to, w czym zdecydowanie będziesz czuć się najlepiej i, co przy okazji pozwoli ci tworzyć stylizacje dopasowane na przeróżne okazje! To połączenie ponadczasowości i wygody.

Jak stworzyć garderobę kapsułową?