FALL 2022

Wyznaczyliśmy sobie długofalowy cel stworzenia garderoby wypełnionej tak zwanymi essential pieces - kluczowymi i kompletnymi elementami, które będą jednocześnie praktyczne, jak i stylowe. W tym sezonie są to więc dzianinowe topy i spódnice, które można nosić osobno, bądź budować warstwowe stylizacje.

W kolekcji znajdziemy oversize’owe topy z wysokimi kołnierzami, obszerne golfy wykończone frędzlami, miękkie poncha. Lekko wyczuwalna inspiracja folkiem, widoczna w dzianinowych frędzlach jest zinterpretowana w zgodzie z minimalistyczną estetyką marki - kroje są proste, a paleta oszczędna, utrzymana w czerni i delikatnych odcieniach ecru.

Kluczowymi elementami kolekcji są również płaszcze i marynarki, wykonane z miękkiej wełny czy teksturowego boucle, które inspirowane męskim stylem wyróżniają się mocno zaakcentowaną linią ramion. W kolekcji odnajdziemy harmonię między ciepłymi, luźnymi modelami, a bardziej wyszukanymi propozycjami, takimi jak: eleganckimi topami, spódnicami o długości midi, klasycznymi spodniami o kroju cygaretek. Najbardziej wyszukane modele, to równocześnie te, w które najbardziej warto zainwestować - naturalne kożuchy, marynarki i spodnie z gładkiej skóry, stanowiące kolejny element tej przemyślanej garderoby, którą pragniemy zbudować.FALL 2022