PRE FALL 2022

W swoich kolekcjach, zespół LEBRAND stara się zbudować kompletną garderobę, wykluczając z niej zbędne elementy. Marka stawia na dopracowanie modeli, które będą nam towarzyszyć w naszym codziennym życiu przez wiele sezonów.  

Bestsellery i klasyczne kroje zostały zestawione z nowymi, niekiedy odważnymi kolorami i materiałami. Bezpieczne czernie i szarości, stanowią bazę, na tle której wyróżnia się limonka i niebieski. Surowe garnitury nabierają lekkości dzięki lejącym koszulom i delikatnym kaszmirom, ich proste kroje przełamują paski w talii, a ciężkości odejmują lekkie sandałki. Sukienki, uszyte z miękkich dzianin stają się mniej formalne. Z kolei proste formy i precyzyjne linie topów i spodni uszlachetniają dresowe tkaniny.

Inspiracje, sięgające minionych dekad, takie jak duże kołnierze koszul, wykładane na surowe płaszcze i garnitury, przywodzą na myśl beztroskie czasy młodości Johna Travolty i “Gorączki Sobotniej Nocy”. Minimalistyczne, ale dopracowane w najmniejszym szczególe formy skórzanych okryć, nawiązują z kolei do estetyki lat 90, czasu ekonomicznego dobrobytu. Mimo, że w kolekcji da się odczytać cytaty z przeszłości, są one podane w sposób oszczędny i wyważony, a tym co ostatecznie nadaje całości nowoczesnego charakteru są dodatki.

PRE FALL 2022