PRE FALL 2021

Moda jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w świecie. Ponieważ rok 2020 skłonił nas wszystkich do głębokich przemyśleń, także na temat mody i trendów, dotychczasowe hasła związane z LEBRAND, takie jak klasyka, minimalizm i ponadczasowość, jeszcze bardziej wybrzmiewają w najnowszej kolekcji.

Marka postawiła na dopracowanie modeli, które będą nam towarzyszyć w naszym codziennym życiu przez wiele sezonów. Myśl o praktyczności, użyteczności była także punktem wyjścia dla kolekcji jesiennej. Nie oznacza to jednak nudy. Projektantka marki, Paulina Pyszkiewicz, wciąż stawia na grę kontrastów, próbując uchwycić nowoczesną odsłonę kobiecości, łącząc ze sobą różne materiały, lejące wiskozy, miękkie dzianiny i welur, z mięsistymi wełnami i skórami. 

Bestsellery i klasyczne kroje zostały zestawione z nowymi, niekiedy odważnymi kolorami i materiałami. Bezpieczne czernie i szarości, stanowią bazę, na tle której wyróżnia się limonka i niebieski. Surowe garnitury nabierają lekkości dzięki lejącym koszulom i delikatnym kaszmirom, ich proste kroje przełamują paski w talii, a ciężkości odejmują lekkie sandałki. Sukienki, uszyte z miękkich dzianin stają się mniej formalne. Z kolei proste formy i precyzyjne linie topów i spodni uszlachetniają dresowe tkaniny.

Mimo, że w kolekcji da się odczytać cytaty z przeszłości, są one podane w sposób oszczędny i wyważony, a tym co ostatecznie nadaje całości nowoczesnego charakteru są dodatki - rozbudowana kolekcja butów składa się z lekkich sandałków, miękkich muli, skórzanych kozaków i botków z szerszą cholewką. Biżuteria i paski również wzmacniają kontrastowy charakter kolekcji - złote łańcuchy dodają nowoczesnego charakteru, a cienkie paski podkreślają talię, przełamując surowość męskich form.

PRE FALL 2021