PRE SPRING 2023

Miniony rok był niezwykle ważny dla marki LEBRAND. Prezentowaliśmy nasze kolekcje w Paryżu, a także ponownie otworzyliśmy się dla naszych klientów i przyjaciół w Polsce. Kulminacyjnym momentem naszej pracy był powrót do jednego z naszych ulubionych miejsc w Warszawie i otwarcie butiku przy ul. Mokotowskiej 26. W nadchodzącym roku nie zwalniamy tempa.

Na początek, wraz z współpracującymi z nami od lat Lolą Banet i Olivią Kijo, przygotowaliśmy sesję otwierającą wiosenny sezon, w której prezentujemy nasze stałe bestsellery oraz ulubione nowości - mocne akcenty utrzymane w odcieniach magenty, koloru roku 2023, a także miękkie dżerseje o zaskakującej fakturze. Na nowo interpretujemy, czym jest marka LEBRAND i co ją wyróżnia - wykorzystywanie kontrastów, wplatanie męskich akcentów do kobiecego wzornictwa, łączenie siły z delikatnością, klasyki z nowością.

Trzonem marki pozostają uniwersalne garnitury, kultowa bandana, denimowe kurtki i jeansy inspirowane stylem vintage. Wierzymy w  ponadczasowy charakter naszych produktów, ich jakość i design, które przetrwają więcej niż sezon. Projektujemy z myślą o dziewczynach i kobietach, takich jak założycielka LEBRAND, Paulina Pyszkiewicz - aktywnych, zajętych, zaangażowanych -  ceniących niezawodne rozwiązania i niebanalne detale. Zależy nam na tworzeniu więzi z naszymi klientami i budowaniu wraz z nimi naszego świata. Zapraszamy Was do tego już dziś.

PRE SPRING 2023