SPRING 2021

Marka LEBRAND co sezon stawia sobie za cel stworzenie idealnie zbalansowanej garderoby, wypełnionej eleganckimi garniturami, wyjątkowymi modelami z miękkiej skóry, a także bardziej delikatnymi sukienkami oraz kobiecymi koszulami.

Proces powstawania nowej kolekcji przypadł na sam środek kryzysu, wywołanego przez koronawirus, co niewątpliwie wywarło wpływ na sposób, w jaki myślimy o ubraniach i modzie. Odczuliśmy konieczność wyeliminowania z kolekcji wszelkich zbędnych elementów, skupiając się na modelach, które staną się ponadczasowymi towarzyszami naszego codziennego życia. Tradycyjna paleta bieli, szarości i czerni została wzbogacona o delikatne pastele, które wraz z miękkimi materiałami wywołują w nas poczucie spokoju. Luźne sukienki i zestawy w piżamowym stylu odpowiadają na potrzebę prostoty oraz przywołują tęsknotę za wakacyjnymi podróżami.

W letniej kolekcji dominują przede wszystkim sukienki - począwszy od długich, oversize’owych modeli, poprzez minimalistyczne sukienki inspirowane delikatnym stylem bieliźnianym,  a także kobiece propozycje w stylu retro. Oczywiście, żaden sezon nie może obyć się bez luksusowych płaszczy i spodni ze skóry, wykonanych ręcznie z największą dbałością o szczegóły. Silnym akcentem są także precyzyjnie skrojone garnitury, inspirowane męskim stylem, jednocześnie w nieoczywisty sposób podkreślają piękno kobiecej sylwetki. Z kolei jeansowe zestawy to propozycja mniej zobowiązującego letniego uniformu, który można nosić przez cały dzień. Kolekcję uzupełniają wyraziste akcesoria, takie jak skórzane paski czy ręcznie robione buty.

SPRING 2021