SPRING 2022

Być może nie będzie to zaskoczeniem, że wiosenna kolekcja LEBRAND jest pełna światła. Zainspirowało ją słońce i uczucia, które przywołuje, co widać w lekkich bawełnianych tkaninach, naturalnej palecie zwieńczonej soczystą żółcią oraz w delikatnych, zwiewnych sylwetkach. 

Nie wyklucza to jednak charakterystycznych dla marki cytatów z współczesnego minimalizmu oraz typowej nuty nonszalanckiej elegancji. Idealnie skrojone garnitury i krawiectwo wciąż są obecne - kontrastowe zestawienia są tym, co nadaje świeżości prostocie, a klasyce nadaje współczesnego charakteru.

LEBRAND przedstawia realistyczne podejście do letniej fantazji, proponując sukienki maxi, do noszenia przez cały sezon, różnorodne sety, które można ze sobą mieszać, szerokie koszule i szorty z wysoką talią. Na nowo zinterpretowano kultową już bandanę - tym razem w bardziej graficznej wersji pojawia się na kilku zestawach z gniecionej bawełny.

To ubrania, które będą towarzyszyć Ci przez cały dzień, począwszy piżamowych zestawów, lekkich bawełnianych topów, okryć kimono, poprzez garnitury i szerokie koszule w ciągu dnia, kończąc na delikatnej koronce i sensualnej skórze na wieczór. Kobiecość jak zwykle miesza się z męskością, jak w przypadku prostego garnitury z lekkiego lnu. Inny z kluczowych dla LEBRAND elementów - skórzany garnitur - w tym sezonie zyskał nowe oblicze dzięki użyciu skórzanych skrawków, które zostały z poprzednich kolekcji. W ten sposób powstało kolejne zaskakujące połączenie - patchwork, który wygląda świeżo i nowocześnie,

W przekonaniu LEBRAND ubrania mają sprawiać, że wygląda się w nich i czuje stylowo i niewymuszenie, wygodnie dzięki miękkiemu dotykowi tkanin, a przez to także elegancko w najbardziej naturalny sposób.

SPRING 2022