PRE SPRING 2022

Mając na uwadze hasło “The future is bright” w kolekcji Pre Spring  zadebiutowały niespotykane dla marki żywe, nasycone kolory - storczykowy róż czy jasny błękit. W połączeniu z lejącymi i organicznymi tkaninami wywołują słoneczne odczucia. Inspiracją do powstania kolekcji była również tęsknota za podróżami, za słonecznymi krajobrazami między innymi Włoch - stąd obok błękitu, w innych projektach znajdziemy piaskowy beż i neutralne tony.

Jeśli chodzi o kształty i sylwetki, ponownie postawiliśmy na utrzymanie balansu pomiędzy kobiecością, a męskością, między tradycją i nowoczesnością. Wierzymy w klasykę, ale staramy się nadać jej współczesnego sznytu. Nadal pozostajemy wierni naszym flagowym modelom - dobrze skrojonym marynarkom, otulającym swetrom, oversize’owym sukienkom i wyrafinowanej skórze. Uzupełniają je nowości - trencze w mocnym fasonie czy spodnie pallazo z korzystnym rozcięciem. Męskie w charakterze płaszcze i oszczędne formy są złagodzone kojącym dotykiem wełny i kaszmiru.

Stawiamy na swobodną elegancję, miękkie materiały nadają swobody minimalistycznym krojom. Jako nowoczesny, codzienny uniform proponujemy nasz flagowy denim, który sprawdzi się niezależnie od pory roku. Proste kształty nabierają wyrafinowania dzięki przemyślanym dodatkom. Buty - będące selekcją dotychczasowych bestsellerów LEBRAND, są niezawodną bazą każdego looku.

PRE SPRING 2022