FALL 2021

W sezonie Fall 21 szczególną uwagę kładziemy na bliską relację z modą i jej związek z naszym samopoczuciem. W tej kolekcji LEBRAND stawia na proste kształty i miękkie tkaniny, ale charakterystyczne dla marki  wełniane garnitury i szyte na miarę ubrania wciąż są nam bliskie.

Rdzeń LEBRAND to szyte na miarę ubrania, co widać w najnowszej kolekcji. Po raz kolejny zinterpretowaliśmy nasze klasyki i niezawodne bestsellery, dodając odrobinę nowoczesnego glamouru, równoważąc wygodę z elegancją. W kolekcji znajdziemy dużo warstw, faktur - wełniane płaszcze, grube golfy z dzianiny, jeansy, sukienki z lekkiej wiskozy, a nawet dres z dżerseju. Ponieważ jest to dres LEBRAND, w połączeniu ze świeżą bawełnianą koszulą, tworzy lekki, ale wciąż stylowy zestaw.

Równie charakterystyczne dla marki skórzane elementy odgrywają dużą rolę w kolekcji zimowej - bogate futrzane kurtki zestawione są z prostszymi spodniami z dzianiny, praktyczne, pięknie wykończone kożuchy zestawione są z kobiecymi sukienkami z dzianiny o linii A, dzięki czemu każda stylizacja buduje zdecydowaną sylwetkę, elegancką, a jednocześnie lekką, ponadczasową i zarazem zgodną z trendami. Błysk złota w dodatkach równoważy pragmatyczne, czyste linie surowych marynarek. W tym sezonie wprowadziliśmy także oficerki, inspirowane butami do jazdy konnej, które jak cała kolekcja są wygodne i praktyczne, a jednocześnie dopracowane i stylowe.

FALL 2021