Obsługa klienta (FAQ)

Moje konto

Aby założyć konto wejdź na stronę LEBRAND i w prawym rogu wybierz „konto”, kliknij „zarejestruj się” i wypełnij formularz. Dzięki utworzeniu konta przy każdym zamówieniu nie będzie konieczne wpisywanie danych od nowa.

Aby zalogować się do swojego konta wejdź na naszą stronę i w prawym górnym rogu wybierz „konto”. Po otwarciu pojawi się pole do wpisania adresu e-mail oraz hasła. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, wybierz „nie pamiętam hasła” - otrzymasz mailowo link do jego zmiany.

Metody płatności

Akceptujemy klasyczny przelew bankowy, płatność poprzez Payu, Przelewy24, Klarna oraz płatność za pobraniem.

Realizujemy zamówienia z płatnością za pobraniem. Warto pamiętać, że opłata za zamówienie „za pobraniem” jest wyższa niż standardowa wysyłka i kosztuje 25 pln bez względu na wartość zamówienia. Przy odbiorze paczki, w zależności od kuriera dokonywana jest płatność gotówką lub terminalem, firma kurierska przekazuje nam środki za Twoje zamówienie.

Brak odebrania przesyłki za pobraniem skutkuje blokadą na kolejne zamówienia z wymienioną metodą płatności.

Płatności w EUR można dokonać za pośrednictwem angielskiej wersji strony www.lebrand.eu

Tak, aby wybrać płatność ratalną należy wybrać główną metodę płatności Przelewy24, a następnie, po przekierowaniu na stronę płatności, wybrać jedną z podanych opcji.

Zdarzą się, że ze względu na problemy techniczne  płatność za złożone zamówienie nie finalizuje się pomyślnie. Możesz w takim wypadku złożyć nowe zamówienie lub opłacić zamówienie klasycznym przelewem bankowym, do którego dane znajdziesz w mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Na opłacenie Twojego zamówienia czekamy 3 dni robocze od momentu jego złożenia. Jeśli potrzebujesz więcej czasu skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta (contact@lebrand.pl lub 881 587 087).

DOSTAWA

Wszystkie zamówienia zarówno w Polsce jak i poza krajem realizowane są za pomocą firmy kurierskiej.

Możliwa jest wysyłka poza Polską oraz poza Unią Europejską.

Twoje zamówienie może zostać dostarczone poza Unią Europejską- pamiętaj natomiast, że koszt takiej wysyłki zostanie podany przy podaniu szczegółów dotyczących destynacji. Koszt wysyłki nie uwzględnia dodatkowych opłat celnych.

Czas dostawy na terenie Polski standardowo nie jest dłuższy niż dwa dni robocze. W przypadku zamówień poza PL czas dostawy jest podawany indywidualnie zależnie od destynacji. 


Standardowy koszt dostawy na terenie Polski wynosi 15 pln, natomiast każde zamówienie powyżej 500 pln wysyłamy gratis.

Wyjątkiem są zamówienia „za pobraniem” gdzie bez względu na wartość zamówienia koszt wysyłki wynosi 25 pln.

 

W trosce o naszą planetę prosimy o przemyślane zakupy i odbieranie zamówień za pobraniem.

LEBRAND nie korzysta z jednej firmy kurierskiej - jeśli masz preferencje dotyczące spedytora, przekaż nam informację wpisując ją w polu „uwagi” podczas składania zamówienia. Należy pamiętać, że z powodów technicznych, prośba nie zawsze zostanie uwzględniona, jeśli jednak będzie to możliwe, wyślemy zamówienie preferowanym kurierem.

Standardowo na realizację zamówienia mamy 2-3 dni robocze w przypadku zamówień z doręczeniem na terenie Polski.

Jeśli kupujesz produkt w trybie PREORDER indywidualny termin realizacji jest podany w karcie produktu.

Nie każda firma kurierska, z którą współpracujemy ma obowiązek dzwonić do klienta przed doręczeniem zamówienia.

Istnieje możliwość odbioru osobistego każdego zamówienia. Odbiór jest możliwy tylko w Warszawie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26. Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru poinformujemy Cię o tym mailowo. Pamiętaj, żeby sprawdzić wiadomości w spamie. Jeśli pomimo upływu 3 dni roboczych nie otrzymałaś/-eś powiadomienia o gotowym zamówieniu do odbioru - skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta (contact@lebrand.pl lub 881 587 087).

Jeśli chcesz aby do pudełka z Twoim zamówieniem została włożona papierowa torba LEBRAND poinformuj nas o tym poprzez wpisanie takiej prośby w „uwagach” do zamówienia.

Opcja zapakowania zamówienia na prezent jest możliwa tylko w przypadku odbioru osobistego w Warszawie. Możesz natomiast poprosić o dołączenie do Twojego zamówienia online papierowej torby LEBRAND, która może posłużyć jako torba prezentowa.

Przy składaniu każdego zamówienia pojawia się okno „uwagi” w którym możesz wpisać dodatkowe informacje i prośby.

W celu obliczenia kosztów radzimy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie ISZTAR. Wysokość cła i podatku zależy od wysokości Twojego zamówienia oraz kraju doręczenia przesyłki.

ZWROTY I REKLAMACJE

Każdy produkt, który jest w nienaruszonym stanie i posiada oryginalne metki może zostać zwrócony lub wymieniony bez podania przyczyny. Na zwrot lub wymianę klient ma 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki. Aby zwrot lub wymiana zostały pomyślnie sfinalizowane konieczne jest wypełnienie formularza zwrotu/wymiany. Formularz taki jest wysyłany drogą mailową razem z elektronicznym rachunkiem. Można go także wypełnić i wydrukować w panelu klienta, do którego możesz się zalogować klikając „konto” po prawej stronie naszego sklepu internetowego www.lebrand.pl 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta mailowo contact@lebrand.pl lub telefoniczne +48 881 587 087.

Klient zostanie poinformowany drogą mailową o otrzymaniu zwrotu/produktu do wymiany.

Środki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od momentu przyjęcia zwrotu.

Środki za zwrot zamówienia zostaną zwrócone klasycznym przelewem bankowym na numer konta, który został wskazany w formularzu w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu. 

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym regulaminie.

Wypełnienie formularza zwrotu jest konieczne do prawidłowego przyjęcia zwrotu.

Formularz zwrotu jest wysyłany mailowo razem z rachunkiem elektronicznym zaraz po otrzymaniu przez Ciebie zamówienia. Możesz go znaleźć również TUTAJ.

Wszystkie zwroty na terenie Polski, bez względu na ich wartość są realizowane na koszt LEBRAND.

Zwrotu możesz dokonać stacjonarnie w Warszawie, w butiku LEBRAND przy ul. Mokotowskiej 26. Możesz także odesłać go do nas na koszt LEBRAND - w tym celu skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Na zwrot masz 14 dni od momentu otrzymania swojego zamówienia. Pamiętaj, że zwracany produkt musi mieć oryginalne metki. Konieczne jest także wypełnienie formularza zwrotu.

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta (contact@lebrand.pl lub 881 587 087).

Wypełnij formularz reklamacji, który otrzymasz od naszego Działu Obsługi Klienta. Następnie odeślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:

LEBRAND

Ul. Belwederska 19 lok. U34

00-761 Warszawa

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu jej złożenia.

ZAMÓWIENIA

Możesz złożyć zamówienie jako „gość” - ta forma nie wymaga założenia konta. Pamiętaj jednak, że za każdym razem przy składaniu nowego zamówienia w przypadku nie założenia konta będziesz musiał/-a wpisywać swoje dane na nowo.

Jeśli zamówienie jest już złożone, nie ma możliwości dodania do niego kolejnego produktu. Możesz złożyć kolejne zamówienie i w uwagach poprosić o wysłanie obu zamówień razem, bądź skontaktować się z Obsługą Klienta.

Możesz poprosić o późniejsza wysyłkę opłaconego zamówienia. Pamiętaj aby wpisać taką informację w uwagach do zamówienia.

Tak, otrzymasz od nas maila z numerem śledzenia przesyłki dzięki czemu będzie możliwe monitorowanie zamówienia.

Fakturę otrzymasz od nas drogą mailową. Jeśli chcesz aby do Twojej paczki została dołączona faktura papierowa - poinformuj nas o tym.

W opisie produktu znajdziesz informacje o danym modelu. Pewne produkty występują tylko w one size - zazwyczaj są to modele o kształcie oversize. W przypadku produktów występujących w rozmiarach S, M oraz L napisz do nas lub zadzwoń, aby dowiedzieć się jakie są konkretne wymiary danego rozmiaru.

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta (contact@lebrand.pl lub 881 587 087) w celu anulowania zamówienia. Jeśli tego nie zrobisz Twoje zamówienie będzie anulowane po 3 dniach od momentu jego złożenia w przypadku braku płatności.

Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

NEWSLETTER

Do newslettera możesz zapisać się w każdym momencie. Na dole naszej strony znajdziesz pole do wpisania swojego adresu email. Po zatwierdzeniu zostaniesz dopisany/-a do newslettera.

Na dole każdej wiadomości którą od nas otrzymasz, znajdziesz pole umożliwiające rezygnację z subskrypcji.

Przy dopisaniu się do listy zyskujesz 10% rabatu na pierwsze zamówienie. Dzięki otrzymywaniu naszych newsletterów jako pierwszy/-a będziesz poinformowana o nowych kolekcjach oraz specjalnych ofertach.