O nas

Marka LEBRAND powstała w 2014 roku, z potrzeby stworzenia idealnej garderoby, składającej się z klasycznych ubrań i dodatków, odpowiadających na potrzeby kobiet o różnym stylu życia i podejściu do mody. Łączącej tradycję z nowoczesnością, która przetrwa dłużej niż kilka sezonów.

Paulina Pyszkiewicz, założycielka i dyrektor kreatywna marki, poszukiwała ubrań, które będą połączeniem ponadczasowej elegancji z miejskim sznytem, funkcjonalności z przyjemnością i radością. Jej celem było tworzenie kolekcji, które będą ponadczasowe i staną się niezastąpionymi elementami codziennej garderoby. Pragmatyczne podejście do ubrań, nie wyklucza kreatywnego podejścia do klasycznego designu.

Projekty LEBRAND w nowoczesny sposób łączą w sobie kontrasty: męski charakter precyzyjnie skrojonych garniturów czy płaszczy, równoważą miękkie tkaniny, czy delikatne barwy, a proste, minimalistyczne kroje uzupełniają graficzne nadruki lub wyraziste akcenty dodatków. W naszych kolekcjach sporo jest powracających modeli, z których można stworzyć wysokiej jakości bazę garderoby, która nigdy nie wychodzi z mody. Są to między innymi garnitury z lekkiej wełny, bawełniane koszule i jeansowe zestawy w kilku kolorach.

Od początku LEBRAND kieruje się zasadą równowagi zarówno w modzie, jak i w życiu codziennym. W poszanowaniu dla środowiska stawiamy na zrównoważoną produkcję, którą zlecamy jedynie w lokalnych szwalniach i tradycyjnych, wyspecjalizowanych zakładach. Wybieramy głównie naturalne materiały, takie jak bawełna czy len, lub korzystamy z usług dostawców dbających o spełnianie ekologicznych standardów. Wierzymy, że to wszystko składa się na ponadczasowy produkt, będący wyrazem świadomego podejścia do mody.